ارتقا حساب به سطح نمایندگی:

نماینده چه میکند؟
تیم کراش باش در ایران مستقر نیست و قادر به دریافت تراکنش ریالی نیست.
از طرفی بسیاری از افراد هنوز با ارز دیجیتال آشنایی ندارند و مایل هستند ریالی پرداخت خود را انجام دهند.
نماینده ها متصل کننده ی دو طرف این معادله هستند. یعنی از کاربر ریال میگیرند و به ما ارز دیجیتال پرداخت میکنند. که به ازای هر 100 دلار واریز ارز دیجیتال، 25 دلار کش بک در زمان شارژ حساب کاربران به صورت اعتبار دریافت میکنند. خود کش بک مجددا قابل فروش است اما فروش آن کش بک اضافه تولید نمیکند.

 

 

ساز و کار درآمد نماینده از کراش باش:

بعد از ارتقا حساب به سطح نماینده، به جهت دریافت واریزی از کاربرانی که مایل به شارژ حساب خود هستند، نماینده بایستی شماره کارت بانکی خود به همراه نام صاحب کارت را وارد نموده و ابتدا میزان موجودی خود را با ارز دیجیتال افزایش دهد.
سپس طبق الگوریتمی که در ادامه توضیح داده شده، شماره کارت او جهت دریافت واریزی ریالی از کاربرانی که قصد شارژ حساب دارند، نمایش داده خواهد شد.
نماینده به اندازه ی کل موجودی خود قادر به شارژ حساب کاربران خواهد بود.

سوال: من کانال تلگرامی دارم که تعداد زیادی دنبال کننده دارد، چرا باید شما را معرفی کنم؟
اگر کانال تلگرامی با بیش از 50000 دنبال کننده دارید، میتوانید حساب نمایندگی خود را “وریفای” کنید و به ازای هر 10000 دنبال کننده، 100 دلار اعتبار رایگان دریافت کنید. این اعتبار قابل فروش به کاربرانی ست که از طریق کانال شما و لینک دعوت شما به کراش باش پیوسته اند. یعنی در حالتی که مثلا کانالی با 200000 دنبال کننده دارید، میتوانید حساب خود را وریفای کرده و 2000 دلار اعتبار قابل فروش به صورت رایگان دریافت کنید. توجه داشته باشید که به طور کلی، اعتبار فقط از طریق شارژ حساب توسط کاربر و دریافت واریزی او قابلیت نقد شوندگی دارد.

سوال: چرا باید شما را “همین الان” معرفی کنم؟
کراش باش تازه متولد شده و هرچه زودتر آن را به دیگران معرفی کنید، افراد بیشتری هستند که هنوز به ما نپیوستند. به این ترتیب افراد جدید بیشتری از طریق لینک شما به ما خواهند پیوست و به این صورت افراد بیشتری برای شارژ حساب خود، به شما معرفی خواهند شد.

الگوریتم انتخاب نماینده ی مناسب جهت دریافت واریزی ریالی از کاربر:

این الگوریتم 3 شرط دارد که به ترتیب بررسی میشوند و هر زمان که پاسخ فقط 1 نماینده بود، نماینده انتخاب میشود:

  1.  شرط اول: مبلغ درخواست پرداخت کاربر از مبلغ موجودی باقیمانده نماینده x  پیش ما کمتر باشد.(نماینده همیشه از ما طلبکار است) اگر پاسخ فقط یک نماینده بود، تمام. اگر بیش از یک نماینده این صلاحیت را داشتند، شرط بعدی بررسی میشود. اگر هیچ نماینده ای این صلاحیت را نداشت، به کاربر پیامی نمایش داده میشه مبنی بر اینکه به پشتیبانی پیام بدهید. در پشتیبانی چنین اوردری هندل میشود.
  2. شرط دوم: با فیلتر اول مثلا 100 نماینده صلاحیت دارند. از بین این 100 نفر، اگر کاربری که میخواهد حسابش را شارژ کند، رفرال یکی از این نماینده ها باشد(مثلا علی)، شماره کارت و آیدی علی را جهت دریافت واریزی، نمایش میدهیم. وقتی نماینده را نمایش میدهیم، گزینه ی عوض کردن نماینده را هم نمایش میدهیم تا اگر به هر دلیلی کاربر تمایل نداشت به نماینده ی انتخاب شده ی خود واریزی انجام دهد، نفر جدیدی را به صورت تصادفی انتخاب کند(طبق شرط سوم).
  3. شرط سوم: در حالتی که دو فیلتر بالا، انتخاب دقیقی ندادند(کاربر حاضر، رفرال هیچکدام از این 100 نماینده نبود یا کاربر دکمه ی تغییر نماینده را فشار داد)، هر کدام از این 100 نماینده، طبق فرمول زیر شانس گرفتن تراکنش را دارند.
    (نسبت موجودی آزاد به کل موجودی نماینده)*(نسبت موجودی آزاد نماینده به کل موجودی های آزاد نماینده ها)

مثال: اگر نماینده 95 دلار موجودی آزاد داشت و 5 دلار اعتبار داشت، جمعا 100 دلار موجودی دارد.
حال اگر موجودی آزاد تمام نمایندگان کراش باش 2000 دلار باشد، شانس انتخاب این نماینده، به درصد به صورت زیر است:

(95/100)* (95/2000)*100= 4.5%

3 نکته ی مهم:

       علی به جهت درآمد زایی از طریق نمایندگی:

  • بایستی حساب خود را به نمایندگی ارتقا دهد و بعد لینک دعوت خود را به اشتراک بگذارد.
  • در اولین فرصت موجودی نمایندگی خود را به میزان کافی شارژ کند تا افرادی که از لینک او به کراش باش پیوستند، جهت شارژ حساب خود، به او معرفی شوند.
  • در صورتی که موجودی علی کمتر از میزان شارژ درخواستی کاربر باشد، شخص دیگری به عنوان نماینده ی مناسب(جهت دریافت وجه و ارتقا حساب کاربر) به کاربر نمایش داده میشود و نماینده ی معرفی شده، نماینده ی دائمی کاربر در نظر گرفته خواهد شد تا زمانی که کاربر دکمه ی تغییر نماینده را بزند یا میزان شارژ درخواستی اش بیش از موجودی نماینده ی حاضر باشد.